DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 315053-1,34%
Ankara
12°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Akrep burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 2 Aralık 2022 Cuma gününe özel, Akrep burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

2 Aralık 2022 Cuma yorumu : Bugün, düşündüklerinizi uygulama konusunda biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz durumlar sizi rahatsız edecek olursa da sergileyeceğiniz tavırlar konusunda daha temkinli olmaya çalışın. Karşınıza çıkan engelleri teker teker aşma şansınız da var. Önceliklerinizi doğru belirlemeyi başarabildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, beklentileriniz konusunda biraz daha sabırlı olmaya çalışın. Amaçlarınıza uygun hareket edebildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha kontrollü ve sabırlı olmaya çalışın. Her şeyin hemen olmasını arzu ediyorsunuz ancak bunun da şu an için pek mümkün olmayacağını bilmeniz gerekmekte. Karmaşık durumlardan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi durumunuzu yakından ilgilendiren yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Kontrollü olmanız gereken bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %65
Aşk %50
Para %50
Sağlık %65
İş %55

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 2 Aralık Cuma 16:54
Güneş*10° Yay Ay06° Koç
Merkür20° Yay Venüs20° Yay
Merkür20° Yay Venüs20° Yay
Mars18° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs15° Boğa (R)